pancavska-louka ceskehory.cz

Pančavská louka

Přímé kontakty na ubytování na Slovensku. Pančavská louka je rozlehlá subalpínská louka s nejrozsáhlejším vrcholovým rašeliništěm nacházející se mezi Kotlem a Labskou loukou v západních Krkonoších. Je částí přírodní rezervace Prameny Labe s výskytem vzácné původní ledovcové květeny. Pančavská louka patří mezi nejfrekventovanější místo na jarní běžkování. Při západním okraji louky leží důležité západokrkonošské rozcestí zvané U čtyř pánů. Pohled z Pančavské louky.

OVERVIEW

The web site pancavska-louka.ceskehory.cz currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have downloaded three pages inside the domain pancavska-louka.ceskehory.cz and found fifteen websites linking to pancavska-louka.ceskehory.cz. There are three social network accounts acquired by this website.
Pages Parsed
3
Links to this site
15
Social Links
3

PANCAVSKA-LOUKA.CESKEHORY.CZ TRAFFIC

The web site pancavska-louka.ceskehory.cz has seen varying amounts of traffic all through the year.
Traffic for pancavska-louka.ceskehory.cz

Date Range

1 week
1 month
3 months
This Year
Last Year
All time
Traffic ranking (by month) for pancavska-louka.ceskehory.cz

Date Range

All time
This Year
Last Year
Traffic ranking by day of the week for pancavska-louka.ceskehory.cz

Date Range

All time
This Year
Last Year
Last Month

LINKS TO PANCAVSKA-LOUKA.CESKEHORY.CZ

Horní Mísečky

Přímé kontakty na ubytování v Alpách. Horské rekreační středisko Horní Mísečky je položené v klidné oblasti obce Vítkovice na svazích Medvědína. První bouda tu byla postavena již roku 1642. V současnosti zde lze spatřit zbytky hald hlušiny po rudném průzkumu z poloviny 20. Dnes je tady řada rekreačních objektů. Ski areál Špindlerův Mlýn Horní Mísečky.

Mumlavské vodopády

Přímé kontakty na ubytování v Alpách. Mumlavské vodopády se nachází poblíž rekreačního střediska Harrachov, na řece Mumlava na okraji Mumlavského dolu pod Ptačincem. Jsou nejbohatším vodopádem na vodu řítící se s hukotem po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Vodopády zabírají celé řečiště a tvoří v žulové skále obří kotle, tzv. Jedná se prohlubně, které byly v žulovém podkladu vyhloubeny pohybem vody s kamínky.

Hraniční louka

Přímé kontakty na ubytování na Slovensku. Rašeliniště při česko-polské hranici západně a severně od Vosecké boudy. Vyskytuje se zde řada vzácných rostlinných druhů. Na rašeliništi se nachází pramenné mísy Hraničního potoka a Lubošské bystřiny.

Kotelní jámy

Přímé kontakty na ubytování na Slovensku. Kotelní jámy jsou státní přírodní rezervace na jižních svazích hory Kotel v Krkonoších. Tvoří je ledovcové kary Velká a Malá kotelní jáma v jižním a jihovýchodním svahu Kotle. Velká Kotelní jáma je ledovcem vyhloubená v žule, Malá ve svoru. Obě jámy od sebe odděluje skalnatý Liščí hřebínek. Vyskytují se zde vzácné druhy rostlin. Z Kotelních jam vytéká Kotelský potok, pravý přítok Jizerky. Pohled na Kotelní jámy ze Zlatého návrší.

Mužské kameny

Přímé kontakty na ubytování na Slovensku. Vrchol je tvořen mohutnými 10 - 11 metrů vysokými skalními bloky. Vznikly nestejnoměrným zvětráváním horniny a jejich délka je přes 50 metrů. Přes vrchol prochází státní hranice mezi Českou republikou a Polskem. Na polské straně lze shlédnout přírodní útvar Zobák - 4 m vysokou skalku. Mužské kameny z Pančavské louky.

Wiese Pančavská louka

Die Wiese mit einem Gipfeltorfgrund zwischen dem Berg Kotel und der Wiese Labská louka. Ein Teil des Naturschutzgebiet Prameny Labe. Man kann hier die Reste von Gletscherpflanzen finden. Der Torfgrund ist bis 2,8 Meter tief. Beim Wasserfall befindet sich die Aussicht Ambrožova vyhlídka.

Labská louka

Přímé kontakty na ubytování v Alpách. Labská louka je náhorní plošina ležící v západní části Krkonoš. Dominantou ze severní strany je vrchol Violík, který leží na česko-polské hranici. Na západní straně z Labské louky vytéká potok Mumlava. Často je pokryta sněhem více než 6 měsíců v roce a výška sněhové pokrývky běžně dosahuje dvou až tří metrů. Pramen Labe - erby měst na Labi.

WHAT DOES PANCAVSKA-LOUKA.CESKEHORY.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of pancavska-louka.ceskehory.cz Mobile Screenshot of pancavska-louka.ceskehory.cz Tablet Screenshot of pancavska-louka.ceskehory.cz

PANCAVSKA-LOUKA.CESKEHORY.CZ SERVER

Our crawlers discovered that a single page on pancavska-louka.ceskehory.cz took three thousand seven hundred and three milliseconds to download. I detected a SSL certificate, so I consider this site secure.
Load time
3.703 sec
SSL
SECURE
IP
171.25.221.83

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We found that this website is using the Microsoft-IIS/8.5 server.

SITE TITLE

Pančavská louka

DESCRIPTION

Přímé kontakty na ubytování na Slovensku. Pančavská louka je rozlehlá subalpínská louka s nejrozsáhlejším vrcholovým rašeliništěm nacházející se mezi Kotlem a Labskou loukou v západních Krkonoších. Je částí přírodní rezervace Prameny Labe s výskytem vzácné původní ledovcové květeny. Pančavská louka patří mezi nejfrekventovanější místo na jarní běžkování. Při západním okraji louky leží důležité západokrkonošské rozcestí zvané U čtyř pánů. Pohled z Pančavské louky.

PARSED CONTENT

The web site pancavska-louka.ceskehory.cz states the following, "Přímé kontakty na ubytování na Slovensku." I saw that the website also said " Pančavská louka je rozlehlá subalpínská louka s nejrozsáhlejším vrcholovým rašeliništěm nacházející se mezi Kotlem a Labskou loukou v západních Krkonoších." They also said " Je částí přírodní rezervace Prameny Labe s výskytem vzácné původní ledovcové květeny. Pančavská louka patří mezi nejfrekventovanější místo na jarní běžkování. Při západním okraji louky leží důležité západokrkonošské rozcestí zvané U čtyř pánů."

SEE SIMILAR DOMAINS

Pěnkavčí vrch

Přímé kontakty na ubytování na Slovensku. Po temeni kopce probíhá rozvodí mezi Severním a Baltským mořem a také hranice děčínského a českolipského okresu. Pěnkavčí vrch obchází po západním svahu modře značená cesta z Dolního Podluží nebo ze Stožeckého sedla.

Vysoké kolo

Přímé kontakty na ubytování na Slovensku. Vysoké kolo se nachází v Krkonoších v hlavním hřebeni, širokém Slezském hřebeni na česko-polské hranici. S výškou 1509 metrů je to čtvrtá nejvyšší hora Krkonoš. Na polské straně vrcholu se nachází pozůstatek 5 m vysoké pyramidy postavené koncem 19. Je odtud výborný kruhový rozhled na Krkonoše a polské kotliny Jelenie Gory.

Default Web Site Page

The IP address has changed. The IP address for this domain may have changed recently. Check your DNS settings to verify that the domain is set up correctly. It may take 8-24 hours for DNS changes to propagate. It may be possible to restore access to this site by following these instructions. For clearing your dns cache.

nice-shelter

Bitte installieren Sie sich einen aktuellen Browser! .